Měření kaprů od oka s Jaromírem Soukupem

Délka textu: Článek přečtete zhruba za

Jaromír Soukup je televizní ředitel, gestikulační guru, prznič Kačky Mrožové a v neposlední řadě kokot. Přestože je slizký jako had ve vlasech Johna Travolty, těší se velké oblibě žen s IQ pink pongové pálky Forresta Gumpa.
Jaromír je zároveň předsedou institutu “Kvantita na úkor kvality”. To, že přenechá alespoň minutu vysílácího času schopnějšímu moderátorovi je totiž stejně pravděpodobné jako Den otevřených dveří v Oblasti 51.
A protože se blíží Vánoce, TV Barrandov přichází s novým adventním pořadem “Měření kaprů od oka s Jaromírem Soukupem”. Tento pořad by měl pomoci zejména lidem, kteří doposud nevědí, jak velkou rybu pořídit na štědrovečerní stůl.

 

 

Post Author: Švýcarák

Švýcarák, vlastním jménem Ctibor Příbor, je zakomplexovaný muž s malým egem, kontem, pérem a kouty, v nichž by mohla klečet Halina Pawlowská. Jelikož není zrovna lev salónů, žije v 1+kk s manželkou jménem Donuta Nutello. Donuta není drobná dívenka, kterou opřete v koupelně na umývadle, aniž byste se propadli stropem o tři patra níž a vytvořili siluetu hrocha na asfaltu podzemního parkoviště. A tak Ctibor utíká z reality prostřednictvím kritiky všeho a všech.