Xaver Veselý leží v nemocnici poté, co jej trefila harpuna zbloudilé lodi japonských velrybářů

Délka textu: Článek přečtete zhruba za 3 minut.

„Moderátor“, strůjce genocidy táců s chlebíčky a imitátor Jabba Hutta na maloměstských Star Wars srazech, Xaver Veselý skončil v nemocnici s harpunou zabodnutou ve čtvrté bradě odshora. Incident se stal, když Xaver na pražské náplavce bojoval o chleba s místní kolonií kachen. Harpunu inkasoval od japonské velrybářské lodi, která se vlivem Xaverem způsobeného pokřivení časoprostoru ocitla na Vltavě uprostřed Prahy. Posádka lodi si Xavera spletla s velrybou, neváhala ani chvíli a prošpikovala Xavera ocelí rychleji, než se mění pneumatiky v pitu na závodech Formule 1.

Redakce: Zdravíčko Xavere, koukám, že se již máte lépe. Vidím, že dietu dodržujete asi jako kodex Českého rozhlasu. Jen úplně nevím, jestli byste měl tu umělou výživu cucat přímo z toho igeliťáku.

Xaver: Do toho vám nic není. A vůbec, nedávám rozhovory lidem, se kterýma si nemůžu navzájem pocucávat bradavky potřené medem.

Redakce: Ani když vám nabídneme chlebíček?

Xaver: S bramborovým salátem?

Redakce: Od babičky. Z domácí majonézy.

Xaver: Dejte to sem. Tak, co chcete? A jak jste vůbec našli tu správnou nemocnici?

Redakce: Všimli jsme si na parkovišti toho kamionu s návěsem předělaným na friťák, jak do něj hážou kuřata po bednách. Pak už stačilo jít jen po vůni přepáleného oleje. A taky je váš pokoj bez futer, půlka zdi je zbořená a místo dveří je korálkový závěs.

Xaver: Hm, aha. No, to dává smysl. Nemáte ještě jeden?

Redakce: Chlebíček?

Xaver: Nene, tác.

Redakce: Celý lodní kontejner.

Xaver: Výborně, tak na co jste se to chtěli zeptat?

Redakce: No, zabodli do vás harpunu, jaký to bylo?

Xaver: Takové bodavé, asi jako když máte v pondělí ráno už třetí infarkt od začátku týdne.

Redakce: Aha, aha. Koukám, že vás ta odpověď nějak zadýchala. Je pravda, že vám XTV do milkshaku sype opium, aby si pojistila vaši servilnost?

Xaver: To nebudu komentovat. Můžeme si o tom promluvit na jiné půdě mimo záznam.

Redakce: Třeba v Mekáči?

Xaver: ….

Redakce. No dobře, nerozčilujte se. Pumpa by vám nemusela vydržet. Necháme vás odpočívat.

Post Author: Mᴀʟᴄᴏ

Malco, vlastním jménem Malcolm očerněný, je známý pro svůj tupovtip, přirovnání, jež sedají jako prdele na hrnce s pervitinem, a především pro svou Feldu, která toho už teď zapomněla víc, než on si kdy bude pamatovat. Je autorem definice „studentský život“ nikoli na wikipedii, ale v realitě. Tenhle týpek je schopný si s deseti korunami v kapse svých děravých šortek narvat nácka minimálně na 3 hodiny a jelikož zbytek dne tráví slepováním Feličity, naháněním plameňáků v zoo nebo otročením pro zlé korporáty a Paralelní listy, ke spokojenosti mu chybí snad už jen dalších 10 korun. Komplexy větší než tchyně Tomáše Břínka si Malcolm lečí impersonací Charona, když převáží nebohé duše účastníků discordu do temného Azkabanu. Kromě zmíněných faktů a toho, že napsat jeho nickname není vůbec jednoduché, o něm nikdo nic neví, legendy však vypráví příběh o několikanásobném zhuštění smogu na Ostravsku někdy v době, kdy měl Malcolm shánět peníze pro pochybné STK jeho Felcedesu. Mezi jeho životní cíle patří porazit v ping-pongu Standu Lukeše, dát si jointa s Luky Krilem a rozpadnout se později než jeho Feldararri. V současnosti je na tom tak dobře, že si může dovolit outsourcovat i tenhle medailovek. Trpí alergií na citrusy.