Makak roku 2023 S04E01 – Jana Peterková vs. Tomáš Čermák

Máme za sebou poslední duel třetí série a stojíme na prahu semifinále! I když se docent Ševčík v duelu pokoušel vypadat co nejvíce nenápadně, a celkově se snažil vystupovat dojmem, že vlastně jen prochází okolo, nelze opomenout jeho poměrně výrazné druhé místo, které navíc v průběhu dne snižovalo náskok vítěze Pavla Zítka. Věříme, že když ho teď jako nekompetentní onuci, která dělá jen ostudu, vylili z VŠE, bude mít celkově více času na to, aby nahodile coural po protivládních demonstracích a zviditelnil se natolik, aby si příští rok sáhl na pomyslný finálový souboj.

Kterého žvanila pošlete do semifinále?

Pavel Zítko
62.74% / 1,059 hlasů
Miroslav Ševčík
37.26% / 629 hlasů
proti

V následujících dnech nás čekají už jen tři semifinálové duely, a každý je nadupaný dezolátskými superstar, které jste si sami určili jako nejzářivější na obloze morální bídy. Pokud jste doteď měli pocit, že se v duelech lámal tvrdý chleba, skutečné drama na vás čeká až teď.

Dámy a pánové, pojďme štěpit atom!

VYZYVATEL

Je to nefér a nesportovní, ale Jana Peterková už dvakrát zařadila v úsilí získat titul Makak roku. A teď je tu zase. Zatímco v prvním ročníku vypadla relativně brzy, protože ji nikdo neznal, už loni zařadila v makačení dvojku, a nechala se odsoudit za šíření absurdní lží o tom, že u Prahy pobíjí důchodce Pfizerem, díky čemuž si sáhla na samotné finále. Sami důchodci se dozvěděli, že jsou mrtví, až z médií a úplně se jim tento nový stav neživota nelíbil. Částečně proto, že přece Andy slíbil, že zachránil tisíce mrtvých a pro tohle mu ten papír do urny jakože fakt neházeli. Stejně tak se informace nelíbila ani domovu důchodců a vlastně ani obecnímu úřadu, takže se Janča musí veřejně omluvit a ještě k tomu zamáznout tučnou pokutu ve výši 250 000 korun. Nic z toho samozřejmě naše populární požíračka mikráků neudělá.

Janiččino ego by šlo totiž popsat jako pistácie, která si zůstala hovět na dně pytlíku úplně dole a teď si na ni lámete zuby, abyste ji sežrali. Sůl se vám zařezává do krvavých prstů, a ona se mezitím směje vašemu úsilí protože ví, že uvnitř je shnilá. Aby se nemusela omlouvat, nechala se pro jistotu zašít (zase) do špitálu s nejasnou diagnózou, přičemž trousí informace o tom, jak je jí špatně a že to bude nadlouho. Zlé jazyky přitom tvrdí, že je hospitalizována kvůli častému věštění budoucnosti ze dna láhve dvoulitrového Braníku v akci.

O samotné pokutě samozřejmě také nemůže být řeč, protože Janča nemá pokuty platit z čeho. Vlastně jsou aktuální rozsudky poměrně cennými budoucími exponáty v exekucích, které jsou na Janu vypsány a z ekonomického hlediska Lízačka klik z Bulovky teprve zjišťuje, že nejde zaplatit exekuce exekucí, což je přímo v rozporu s matematikou druhého stupně, kde nás učili, že mínus a mínus je plus (zasranej Bil Gátez)! Česká paralelní loboscéna se nechala informovat u právníka vysoké školy života, a protože Máňa říkala, že to není směroplatný, plánuje se armáda makaků samozřejmě odvolat. Mezitím byla na Janu zahájena alespoň veřejná sbírka, která aktuálně čítá téměř dvacet víček od plastových lahví.

Loni Jana oznámila kandidaturu na prezidentku, kterou bude i nebude zároveň podle toho, jestli zrovna bude zašitá v Bohnicích, kde tráví občas víkendy. Z kandidatury následně v tichosti sešlo, když si správně spočítala, že dohromady sežene asi dvacet hlasů. Což čistě mimochodem odpovídá počtu podporovatelů, kteří jí všechny ty píčoviny věří, takže dno sklenice Jany Peterkové není nikdy suché.

Je nicméně zřejmé, že Jana v rámci životního cyklu zvládla již kdeco a má pravděpodobně poslední příležitost zazářit a získat vytouženého Makaka. Její životopis společně s významnými událostmi je již totiž dostatečně dlouhý, aby se vešel oboustranně na roli dvouvrstvého toaletního papíru a v rámci hledání nového dna hrozí, že se osobnost Jany Peterkové vyhrabe v Číně.
Jen namátkou tu máme za poslední rok asi sedm hospitalizací, které se čirou náhodou kryly s termíny, kdy měla mít slyšení před soudem, jedno krátké baletní vystoupení během vyvěšených dveří soudní místnosti, které bylo zakončeno poněkud ledabylým, ale naprosto uvěřitelným padede se ztrátou vědomí. A taky třeba křížovou výpravu do Polska, kam se vydala zachránit neprávem vězněného občana Československa Tomáše Čermáka. Odtamtud se vrátila nejenže s neúspěchem, ale navíc zaměněna za Reptiliána, který si šlape po jazyku.

Závěr roku 2023 tráví Jana Peterková střídavě doma (ať je to zrovna kdekoliv) nebo v nemocnici, neboť se rehabilituje z rakoviny brzlíku, který má hned vedle prostaty, a proto jí tumor operovali přes krk laparoskopicky, a proto není jizva vidět.

Jana Peterková je jednoduše vyhaslá hvězda a Makaka by si zasloužila, než ji za její celoživotní úsilí konečně zašijí. Hůl nad ní totiž evidentně zlomil už i Pavel Zítko, který je obyčejně vděčný za jakéhokoliv kreténa bez sebereflexe, kterého může použít jako bílého koně.

Zaslouží si tato česká buditelka váš hlas? Neváhejte!

PROTIVNÍK

Tomáš Čermák byl velmi dlouho ve stínu svého Mistra Patuika Tušla. Mnoho lidí jej pokládalo za nudnou otravnou onuci, která se jen pokouší přiživit na mnohem známější a úspěšnější logopedické hříčce v podobě svého uslintaného kamaráda, který během COVIDU trávil volný čas tím, že hrál lidem na domovní zvonky jako na zvonkohru, a v rámci svobody slova sliboval pobodání každému, kdo má na očkování a ústní hygienu jiný názor než Patuik.
A celkem dlouho jim to i vycházelo. Není tedy divu, že Pat a Mat svoji agresy průběžně zvyšovali, což vyvrcholilo v létě během pracovní doby na stavbě, kdy společně natočili stream, který popisoval možnosti konečného řešení ukrofašistů v České republice s následnou anexí zemi Ruskem.
3.8.2022 je Patuik Tušl i se svojí fuseklí Tomášem Čermákem zatčeni za šíření nenávisti a podněcování k násilí. Po dlouhých měsících, kdy Patuik Tušl vyčítal vládě, že se věnuje více Ukrajincům než českým občanům, se stát konečně začal zajímat i o Patuika Tušla, který po rozsudku může konečně pustit z hlavy problematiku drahých energií a přeživání ze dne na den.

26.10.2022, tedy téměř tři měsíce po tom, co byl rozesmátý Patuik Tušl spolešně s Čermákem zadrženi policií, stanuli oba před soudem. Patuika zastupoval neochvějný ‘Matlock’ Naxera, který pro Patuika namísto podmínky dokázal vybojovat trest v horní hranici, a tak si Patuik odnesl vyznamenání za svoji pravdu v rozsahu deseti měsíců nepodmíněně. Během následujících měsíců si obdobným způsobem Patuik nastřádal další dva roky, mimo jiného za neplacení alimentů. U Čermáka soud shledal jako polehčující okolnost fakt, že je to kokot, a ve vazební věznici se začal znovu pomočovat (čemuž se mu podařilo zbavit teprve v průběhu puberty), a jako mentálně retardovaný má sklony k teatrálnosti a snahou zavděčit se zmrdům, jako je Patuik Tušl. Patuik tak bude Tomášovi dělal mámu jen do dubna 2023, pak si musel najít penetrátora jiného, což podle všeho nebyl problém, protože si na něj brousí zuby polovina kriminálu.

Zde do příběhu naplno vstupuje fusekle Čermák, který se rozhodl přerůst svého mistra, a stát se skutečným makakem se vším všudy. Po propuštění z kriminálu začne ve velkém nakupovat ruské vlajky a navštěvovat s nimi početné demonstrace na podporu Česka na prvním místě… kde jsou většinou řečníky stalinisté, komunisté, a všelijaká jiná svoloč. Taktéž jeho písemné projevy se stávají stále radikálnější, přičemž jednoznačně a neomylně označí za strůjce všech jeho historických problémů Víta Rakušana.
V létě roku 2023 se Patuik s Čermákem setkávají znovu. Tentokrát kvůli obvinění z propagace terorismu. Patuik se podle všeho za poslední rok v kriminále radikalizoval, protože si nechal vyholit hlavu a narůst plnovous. Z dálky vypadá trochu jako obřezaný čůrák v klepetech, což domněnku jen potvrzuje. Soud zřejmě přijal Tušlovo konvertování na Islám jako polehčující okolnost, a tak Patuikovi trest nijak neprodloužil. O to větší bídu ovšem dostává Čermák, který si odnáší od soudu pozvánku do kriminálu na příštích pět a půl let.

Nabídku Normerta Naxxery ohledně odvolání Čermák v obavě z obnovení trestu smrti s díky odmítá, a poslední dny na svobodě tráví tím nejlepším způsobem, jakým umí. Vypisuje na Facebook statusy o tom, jak jsou bratři Rusové za hranicemi, přičemž si vylévá hlavu Starobrnem. Pak ovšem napadne Tomáše ta spásná myšlenka, jak z uzavřeného příběhu udělat druhou sérii, a jednoduše se vysere na to, aby do nějakého vězení nastupoval.

Bohužel očekávání, že je příliš malá ryba a nikdo po něm nebude pátrat se nenaplnilo, a tak se Tomáš již po týdnu objevuje ve zprávách a všech novinách v České republice, jako podporovatel terorismu na útěku, což je zřejmě něco, co si do životopisu buďto nedáte vůbec, nebo ano, ale s velikostí písma 200px, červené barvě, podtrženě, tučně a ve fontu Comic Sans.

Protože je Tomáš hlava a jen tak si na něj někdo nepřijde, začíná Tomáš nahodile publikovat videa, kde se vysmívá policii a Rakušanovi za jejich neschopnost dopadnout tuto druhořadou nulu. Ze strachu před Rakušanem utíká na sever směr Bělorusko, a to až do chvíle, kdy jej na konci listopadu zatknou polští policisté. A tím je vlastně příběh Tomáše kompletní. Víme, že se vrátil do České republiky 5. prosince a na Borech tedy stihl nejen Mikuláše, ale i tajného Santu, přesto zatím neznáme přesný rozsah trestu, který Tomáš za tento trip získá.

HLASOVÁNÍ

  • Hlasovat můžete až do osmé hodiny ráno 18.01.2024 (SEČ), poté se anketa automaticky zamkne.
  • Pokud vám nefunguje hlasování, stiskněte TENTO ODKAZ.
  • Po vybrání svého favorita stiskněte „hlasovat“.
  • Duplicitní volby plugin automaticky filtruje pryč. 
Hlasování v této anketě bylo ukončeno před 14 days

Jaký ujetý retard si zaslouží finálový clash of the stars?

Jana Peterková
61.28% / 1,016 hlasů
Tomáš Čermák
38.72% / 642 hlasů
proti