SPD brojí proti transmastným kyselinám, mění lidi na transky

Délka textu: Článek přečtete zhruba za 4 minut.

Hnutí SPD přišlo o víkendu se šokujícím obviněním. Velké potravinářské společnosti údajně do margarínů přidávají transmastné kyseliny, které mají na svědomí změnu normálních lidí v transsexuály. To vše pod taktovkou George Sorose a hnutí LGBTQ+-*/. SPD zároveň představilo zákon, které by transmastné kyseliny v potravinách zakázalo. Do budoucna by tak měly být všechny margaríny označeny přeškrtnutou duhovou vlajkou s textem „Bezpečné pro tradiční rodinu“.

Poslanci SPD zakládají své tvrzení na vědecké studii, kterou Jaroslav Foldyna našel na internetu. K ní se údajně proklikal skrz reklamy na porno serveru, když hledal nadržené maminy v okolí. Studie zveřejněná na pochybném webu a psaná výhradně kombinací word artu a comic sansu je tak pro poslance SPD více než věrohodná. To i přes fakt, že drtivá většina členů hnutí SPD neumí vůbec číst. Celá studie je ozdrojována internetem a vlastní hlavou, což dále upevňuje přesvědčení, že se jedná o seriózní a důvěryhodný vědecký dokument.

Vlivem transmastných kyselin donedávna spokojení otcové rodin hromadně opouštějí své domovy v manželčiných šatech. Módním guru v oblasti kabelek je Jiří Ovčáček. Takto sešikované regimenty táhnou ulicemi měst, unáší děti, rekrutují homosexuály a další zplozence pekel. Existuje samozřejmě i opačný problém. Zděšený pan Josef popisuje, jak si jeho manželka dala večer chleba s Ramou. Když přišel druhý den domů, nemohl uvěřit vlastním očím, jeho žena za dopoledne stihla opravit všechno, o co Josefa již půl roku žádala. „Dokonce i narubala dříví, tohle se fakt vymyká všemu,“ neskrýval své rozčarování Josef. Asi po dvou týdnech mu žena ukradla všechno oblečení a pod jménem Kamil Transformátor podala žádost o rozvod.

Pravidelná konzumace margarínu rozvrací tradiční rodinu

Tiskovou konferenci hnutí SPD k zákazu transmastných kyselin vedl arcirétor Miloslav Rozner. V pozadí mu zdatně sekundovalo několik členů SPD hrajících si na schovávanou. „No jakože já se v kultuře pohybuju už přes dvacet let a všechno v té studii je pravda. Opravdu do toho nebudu dále jakoby zabrušovat,“ vyjádřil se velice stroze Rozner. Tisková konference byla ukončena poté, co si Rozner narval pastelku do nosu, aby se vyhnul odpovědím na dotazy. S brekem byl rychlou záchrannou službou dopraven do nemocnice, kde byl ošetřen. Vzhledem k absenci mozku nemohlo dojít k jeho poškození.

Závěry studie byly potvrzeny i týmem pseudoakademických pracovníků. Zaplacení vědci z vysoké školy života se plně ztotožňují se závěry studie a považují ji za alternativně pravdivý dokument. Akademiky vede Ondřej Vědátor a jeho tým se specializuje na dlouhodobé vlivy užívání alkoholu a tabáku na lidský organismus. Již třicet let Ondřej se svým týmem provádějí experiment sami na sobě. Každý den se po šichtě ve fabrice na značky sundají jak dogy. Předběžné výsledky vykazují tři úmrtí na rakovinu plic. Všechny subjekty mají zároveň vážně poškozeny játra.Paralelní listy - Nikdo nám nediktuje, o čem smíme lhát! Pokud nám teda nezaplatíte. Akceptujeme kreditky, bitcoiny i lajky.

Post Author: Mᴀʟᴄᴏ

Malco, vlastním jménem Malcolm očerněný, je známý pro svůj tupovtip, přirovnání, jež sedají jako prdele na hrnce s pervitinem, a především pro svou Feldu, která toho už teď zapomněla víc, než on si kdy bude pamatovat. Je autorem definice „studentský život“ nikoli na wikipedii, ale v realitě. Tenhle týpek je schopný si s deseti korunami v kapse svých děravých šortek narvat nácka minimálně na 3 hodiny a jelikož zbytek dne tráví slepováním Feličity, naháněním plameňáků v zoo nebo otročením pro zlé korporáty a Paralelní listy, ke spokojenosti mu chybí snad už jen dalších 10 korun. Komplexy větší než tchyně Tomáše Břínka si Malcolm lečí impersonací Charona, když převáží nebohé duše účastníků discordu do temného Azkabanu. Kromě zmíněných faktů a toho, že napsat jeho nickname není vůbec jednoduché, o něm nikdo nic neví, legendy však vypráví příběh o několikanásobném zhuštění smogu na Ostravsku někdy v době, kdy měl Malcolm shánět peníze pro pochybné STK jeho Felcedesu. Mezi jeho životní cíle patří porazit v ping-pongu Standu Lukeše, dát si jointa s Luky Krilem a rozpadnout se později než jeho Feldararri. V současnosti je na tom tak dobře, že si může dovolit outsourcovat i tenhle medailovek. Trpí alergií na citrusy.