Evropská unie zakáže černého kubu, tradiční pokrm je prý rasistický

Délka textu: Článek přečtete zhruba za 4 minut.

V hledáčku cenzorů z Evropského úřadu pro vměšování se do záležitostí suverénních států se ocitl tradiční štědrovečerní houbový pokrm černý kuba. Dle názoru úředníků a také aktivistů z hnutí Black Lives Matter je tento vánoční chod rasistický. Nově se tedy vyjednává o nutnosti změny názvu na „nepřizpůsobivý kuba“ nebo „kuba s alternativní barvou“. Stížnosti se také množí na skutečnost, že černý kuba doopravdy žádného Kubu neobsahuje. Ve hře zůstává i zákaz samotného pokrmu pod hrozbou vysoké pokuty. O budoucnosti tohoto rasistického jídla se rozhodne na plénu Evropského parlamentu již příští středu.

Evropskou unii obchází strašidlo rasismu. Po situaci ve Spojených státech se EU snaží, aby se vlna násilí z USA nepřelila do Evropy, a tak se více než kdy dříve pokouší předcházet systematickému rasismu. Po zákazu slova „negramotný“ nyní přichází europoslanci s návrhem zákazu či změny názvu tradičního českého pokrmu černý kuba. Dle části poslanců z frakce Identita a demokracie jde o hrubě nevhodné a rasistické jídlo. Skupinku necelých padesáti nespokojených poslanců vede předseda výboru pro multikulturní obohacení Hans Biedermann, který na tiskové konferenci týkající se rasismu prohlásil: ,,Dostalo se mi do známosti, že Česká republika má systematický problém s rasismem již delší dobu. Tato barbarská země slaví bílé Vánoce tím, že jí černého kubu. Toto je absolutně nepřijatelně rasistické, a proto se musíme nejdříve zbavit černého kuby a potom bílých Vánoc, které nahradíme Ramadánem. V Evropě nebudeme trpět žádnou formu diskriminace nebo rasismu! Nech si to všeci zapamatují!“ Z tohoto prohlášení vyplývá, že problémem není pouze tento pokrm, ale i celá oslava Vánoc.

Generální ředitel hnutí Antifa Abdul Alhazred na konferenci o vymýcení rasismu

 

Celou situaci s povděkem uvítal generální ředitel hnutí Antifa a člen předsednictva hnutí Black Lives Matter, pákistánský imigrant, Abdul Alhazred. Pohrozil však, že pokud tyto nezbytné změny nebudou prosazeny, tak jsou připraveni vyjít do ulic a proti černému kubovi protestovat. Dle informací z Evropského parlamentu byl celý problém již předán Evropskému úřadu pro vměšování se do záležitostí suverénních států, který se situací již důsledně zabývá. Momentální návrh počítá s kompletním zákazem tohoto pokrmu a s popravou zastřelením kohokoli, kdo toto nařízení poruší. Většina europoslanců však souhlasí pouze s přejmenováním tohoto jídla na „nepřizpůsobivý kuba“. Zákon se bude projednávat na půdě Evropského parlamentu již příští středu. V případě, že by Česká republika neuposlechla nové nařízení, hrozí jí, že bude sankcionována pokutou ve výši až pěti milionů víček.Paralelní listy jsou nejlepší čtení na hajzl hned po složení osvěžovače vzduchu.
Dej stránce lajk a už nikdy se na něm nebudeš nudit!

Sdílejte než to smažou!
  • 6.9K
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Post Author: Hermor

Neustále opilá a zdrogovaná kreatura, která zapomněla, na jaké planetě a v kterém století se nachází. Obvykle jej můžete potkat na hlavním nádraží v Praze, jak po vás chce drobák. Vyznavačem názoru, že nejlepším lubrikantem jsou dětské slzy.