Školák si stěžoval na malé porce v jídelně, Jermanová na něj podala trestní oznámení!

Délka textu: Článek přečtete zhruba za 5 minut.

Na dlouhou dobu si poslední Fruko na svobodě užil sedmiletý školák ze Středočeského kraje. Během oběda ve školní jídelně si před kamarády stěžoval na velikost porce a kvalitu jídla. To se dostalo až k hejtmance Jaroslave Pokorné Jermanové, která se na něj rozhodla podat trestní oznámení za šíření lží. Malý delikvent se momentálně nachází ve vyšetřovací vazbě a byl již mimo jiné obviněn z nedovolené distribuce Marťánků.

Incident se stal na jedné ze základních škol v Kolíně. Jednotlivé popisy událostí se však značně rozcházejí. Několik oslovených dětí pro naši redakci uvedlo, že událost provázel výskyt dinosaura, výbuch sopky a start létajícího auta. Objevili se také údajně Chuck Norris s Arnoldem Schwarzeneggerem. Shodují se pouze v tom, že sedmiletému Márovi oběd nechutnal a také dostal malou porci. Při vrácení plátu s talířem si postěžoval i kuchařkám, které ho označily za nevděčného spratka.

Námi oslovený Jiří Babica nevidí na tomto obědu nic špatného. Jen junior salám by osmahl více do křupava a přidal papriky na barvu.

Naše redakce zjistila, že toto nebyl jediný Markův prohřešek. Jeho třídní učitelka zmínila také další kázeňské problémy a dvojku ze psaní. “Marek má už ode mě dva černé puntíky za to, že v hodině nedává pozor, a jednou si zapomněl přezůvky. Ten kluk roste pro kriminál,” uvedla jeho třídní učitelka Monika Přísná. Navíc jako jediný z celé třídy nedostal na kartičku razítko rozesmáté hvězdy. Sousedi z řad důchodců ho také popisují jako naprostého grázla, který řve na hřišti před panelákem a šlape po trávě.

Incident ze školní jídelny se dostal až k samotné hejtmance Středočeského kraje. Ta na něj okamžitě podala trestní oznámení. Na následné tiskové konferenci označila malého Marka za prolhaného hajzla a pohrozila mu kriminálem. Jeho tvrzení o malých porcích a blafech jsou údajně fake news. “Já jsem školu osobně navštívila a situaci prověřila. Ve školní jídelně mě uvítal snobský číšník s francouzským přízvukem a v menu jsem dostala kraba, steak z vymřelého plemene býka, kaviár a tiramisu. Jedno z dětí mi dokonce zaparkovalo auto a odneslo kabát,” tvrdí Jermanová. Na dotazy, zda se do případu angažuje, protože na stejnou školu chodí i její neteř a údajně má s Markem spory, hejtmanka neodpověděla. Rovněž odmítla odpovědět na otázky o tom, že její sedmiletá neteř byla spatřena za volantem služebního vozu.

Hejtmanka Jermanová si ze zákony hlavu příliš neláme, když si něco usmyslí, tak to tak i bude!

Jak se zdá, Markovi nastávají krušné časy a dvojka ze psaní bude na dlouhou dobu jeho nejmenší starostí. Podle posledních informací již sedí ve vyšetřovací vazbě, na krku má několik obvinění a policisté vymýšlejí, jak mu přišít další. “Momentálně mu hrozí až tři roky odnětí svobody za distribuci Marťánků bez vydávání EET účtenky, rozvracení chodu školní jídelny a snažíme se mu přišít tu vloupačku v zahrádkářské čtvrti,” komentoval dění mluvčí kolínské policie Pavel Anton. Podle jeho slov bude problém malého Marka spojit s vykradením chatky, protože pachatel měl údajně kolem 190 cm a musel vynaložit obrovskou sílu při páčení dveří. Avšak včera odpoledne na služebnu přišla hejtmanka Jermanová a policistům vysvětlila, kdo to tady vede, a že chce toho spratka vidět bručet. Údajně ji ani nezajímá, že sedmiletého stíhat nelze. “Zákony se můžou změnit a stejně tak i vaše pracovní zařazení,” vzkázala údajně policistům Jermanová. Zatím to tedy vypadá, že se může Marek se svobodou a Happy Mealem na nějakou dobou rozloučit.

 


Post Author: Mᴀʟᴄᴏ

Malco, vlastním jménem Malcolm očerněný, je známý pro svůj tupovtip, přirovnání, jež sedají jako prdele na hrnce s pervitinem, a především pro svou Feldu, která toho už teď zapomněla víc, než on si kdy bude pamatovat. Je autorem definice „studentský život“ nikoli na wikipedii, ale v realitě. Tenhle týpek je schopný si s deseti korunami v kapse svých děravých šortek narvat nácka minimálně na 3 hodiny a jelikož zbytek dne tráví slepováním Feličity, naháněním plameňáků v zoo nebo otročením pro zlé korporáty a Paralelní listy, ke spokojenosti mu chybí snad už jen dalších 10 korun. Komplexy větší než tchyně Tomáše Břínka si Malcolm lečí impersonací Charona, když převáží nebohé duše účastníků discordu do temného Azkabanu. Kromě zmíněných faktů a toho, že napsat jeho nickname není vůbec jednoduché, o něm nikdo nic neví, legendy však vypráví příběh o několikanásobném zhuštění smogu na Ostravsku někdy v době, kdy měl Malcolm shánět peníze pro pochybné STK jeho Felcedesu. Mezi jeho životní cíle patří porazit v ping-pongu Standu Lukeše, dát si jointa s Luky Krilem a rozpadnout se později než jeho Feldararri. V současnosti je na tom tak dobře, že si může dovolit outsourcovat i tenhle medailovek. Trpí alergií na citrusy.