Pizza (free promo)

Délka textu: Článek přečtete zhruba za 2 minut.

Včera večer jsem si objednal pizzu z pizzerie XYZ. Jídlo mi bylo doručeno asi do třiceti minut, z čehož usuzuji, že za volantem seděla reinkarnace Paula Walkera nebo mladý tuner, který byl zrovna v kině na filmu Rychle a zběsile 7. Samotná pizza se topila v oleji takovým způsobem, že jsem jí musel dát umělé dýchání. Ale vážně, bylo v ní tolik oleje, že prosakoval krabicí jako krev vetřelce palubou vesmírné lodi. Bohužel mám jen fotku krabice z rána, kdybych fotil večer, olej se po použití blesku okamžitě vznítí. Pizzu jsem snědl a nevrátil, jelikož bylo pozdě a měl jsem hulihlad. Želvy ninja by se z tohoto zážitku obracely v krunýřích. Každopádně mě tato zkušenost donutila přestat s marihuanou, za což pizzerii XYZ mnohokrát děkuji. BTW, pokud chcete své dítě učit slepou mapu Austrálie, doporučuji krabici nevyhazovat.


Vážení fanoušci, pokud se vám líbí naše dosavadní tvorba, rádi vás přivítáme na naší nové platformě. Za drobný měsíční příspěvek, který utratíme za dezinfekční gel, trojkový respirátor, pohřeb prarodičů a sex s dekontaminovanou prostitutkou, zde můžete sledovat úplně nový, bonusový kontekt. Jde o osobitou, kousavou, často intimní tvorbu nás, autorů. Přesně takovou, jako je tento článek, který je tu pro vás odemčen. Mimo to se můžete těšit na ukázky z nově chystané knihy, depresivní deníček a dá-li Ďábel, spustíme také pravidelné video zpravodajství v Paralelním stylu. Díky, že jste s námi.

Post Author: Švýcarák

Švýcarák, vlastním jménem Ctibor Příbor, je zakomplexovaný muž s malým egem, kontem, pérem a kouty, v nichž by mohla klečet Halina Pawlowská. Jelikož není zrovna lev salónů, žije v 1+kk s manželkou jménem Donuta Nutello. Donuta není drobná dívenka, kterou opřete v koupelně na umývadle, aniž byste se propadli stropem o tři patra níž a vytvořili siluetu hrocha na asfaltu podzemního parkoviště. A tak Ctibor utíká z reality prostřednictvím kritiky všeho a všech.