Z deníčku českého preppera

Délka textu: Článek přečtete zhruba za 3 minut.

1. března 2020, 19:00 CET
Á je to tady. Já jim to říkal. Všichni se mi smáli, že nosím kolem krku zavařovačku s česnekovou pastou. Poejte se na to. Všichni chcípnem. Apokalypsa se blíží. Naštěstí jsem se předzásobil už minulý týden. S baseballkou se zapíchanými hřeby jsem vyrazil do Kauflandu udělat nákup za dvacet klacků. Nebylo to jednoduché, musel jsem se porvat s místním gangem ze starobince. Člověk by nevěřil, jak dokážou být lidi kvůli hladké mouce agresivní. Jedna z těch sviní mi prokousla můj protiradiační oblek a v noze mi zůstala zakousnutá zubní protéza. Bojím se, že dostanu infekci. Každý den si stav nohy zapisuju a mám pro všechny případy na nočním stolku motorovou pilu, abych si nohu mohl v případě nutnosti amputovat. Když se budu nudit, mám tolik písmenek

2. března 2020, 14:00 CET

Po necelém dni v dobrovolné karanténě jsem se začal celkem nudit. Strčil jsem hlavu do akvárka se Savem, kolem krku jsem si ho utěsnil montážní pěnou a dýchám přes pouťové brčko, ve kterém mám pampelišku pro filtraci. Trhavinou jsem odpálil cihlovou stěnu, kterou jsem stihl přes noc zabarikádovat dveře a vyrazil jsem do postapokalyptického světa. Cestou jsem zkontroloval sklep, kde jsem si pro všechny případy dezertní lžičkou vyhloubil protiatomový kryt. Vykopal jsem odtamtud bezdomovce, co mi užral moje železné zásoby utopenců a nakládaného hermelínu a vyrazil na ulici. U baráku stojí felicie, kterou slyším reznout až nahoru do pokoje. Na sedačce spolujezdce se válí žvýkačky, jackpot. Rozmrdal jsem okno dlažební kostkou, sebral žvýkačky, vyraboval přihrádku spolujezdce a ukradl stěrače. Trocha rabování ještě nikoho nezabila. Než jsem se stihl nadát, skočil po mně nasraný majitel a rozbil mi moje karanténní akvárko. Rychlostí dělníka po pátečním konci šichty jsem se rozběhl zpět domů, do bezpečí. Chodit ven je fakt na hovno.

Post Author: Mᴀʟᴄᴏ

Malco, vlastním jménem Malcolm očerněný, je známý pro svůj tupovtip, přirovnání, jež sedají jako prdele na hrnce s pervitinem, a především pro svou Feldu, která toho už teď zapomněla víc, než on si kdy bude pamatovat. Je autorem definice „studentský život“ nikoli na wikipedii, ale v realitě. Tenhle týpek je schopný si s deseti korunami v kapse svých děravých šortek narvat nácka minimálně na 3 hodiny a jelikož zbytek dne tráví slepováním Feličity, naháněním plameňáků v zoo nebo otročením pro zlé korporáty a Paralelní listy, ke spokojenosti mu chybí snad už jen dalších 10 korun. Komplexy větší než tchyně Tomáše Břínka si Malcolm lečí impersonací Charona, když převáží nebohé duše účastníků discordu do temného Azkabanu. Kromě zmíněných faktů a toho, že napsat jeho nickname není vůbec jednoduché, o něm nikdo nic neví, legendy však vypráví příběh o několikanásobném zhuštění smogu na Ostravsku někdy v době, kdy měl Malcolm shánět peníze pro pochybné STK jeho Felcedesu. Mezi jeho životní cíle patří porazit v ping-pongu Standu Lukeše, dát si jointa s Luky Krilem a rozpadnout se později než jeho Feldararri. V současnosti je na tom tak dobře, že si může dovolit outsourcovat i tenhle medailovek. Trpí alergií na citrusy.