Vlastenci se bouří: Nebudeme platit za díry v sýru!

Délka textu: Článek přečtete zhruba za 3 minut.

Pozdvižení vyvolal na sociálních sítích příspěvek pana Roberta, který se začal jako lavina šířit ve vlasteneckých skupinách. V něm popisuje, jak byl prodejcem okraden, když si zakoupil bloček ementálu a doma zjistil, že je sýr děravý.

Osudný bloček byl zakoupen v havířovské prodejně obchodního domu Kaufland. Ten jej nabízel z důvodu prošlého data spotřeby s atraktivní slevou 80 %. Této slevy využil i pan Robert, který si zakoupil bloček o váze 20 dkg. Až doma zjistil, že je bloček značně okoralý. Odkrojil z něj tedy plátek a k jeho překvapení se v bločku nacházelo několik děr velikosti hrášku. Pan Robert sice pracuje na montážní lince v nedaleké Ostravě a nedokáže napočítat do čtyř šroubků, ale pozná, když se jej někdo snaží okrást. Důslednou matematickou analýzou zjistil, že kvůli dírám přišel o cca 5 dkg sýra. “Takhle jsem ho za tu cenu mohl mít o čtvrtku víc, o těch dírách nikde nepsali, to je normální zlodějna!” rozčílil se pan Robert.

Samozřejmě to nenechal jen tak a vydal se zpět do obchodního domu výrobek reklamovat. Reklamace mu ovšem byla zamítnuta. Dle řetězce nevznikla spotřebiteli žádná škoda. “Díry v sýru ementálského typu jsou naprosto přirozené, navíc je prodáváme na hmotnostní jednotky, ne objemové. Naši zákazníci tedy opravdu za díry v sýru neplatí,” vyjádřila se pro naši redakci mluvčí Kauflandu. S takovým vysvětlením se samozřejmě pan Robert nespokojil. Plánuje celou věc předat české obchodní inspekci pro podezření z klamání spotřebitele.

Příspěvek nyní žije svým vlastním životem. Dokonce se začínají objevovat teorie, že díry v sýru mají svůj účel. Dle jednoho z předních českých konspirátorů a expertů na ezoteriku obsahují díry plyn složením podobný chemtrails, které vypouštějí letadla. Jedná se tak o další způsob práškování populace ze strany Spojených států. Další z nich naopak tvrdí, že se v dírách koncentruje nebezpečná negativní energie.

Práškování ementálu zachyceno skrytou kamerou uvnitř sýrárny.

 

Post Author: Mᴀʟᴄᴏ

Malco, vlastním jménem Malcolm očerněný, je známý pro svůj tupovtip, přirovnání, jež sedají jako prdele na hrnce s pervitinem, a především pro svou Feldu, která toho už teď zapomněla víc, než on si kdy bude pamatovat. Je autorem definice „studentský život“ nikoli na wikipedii, ale v realitě. Tenhle týpek je schopný si s deseti korunami v kapse svých děravých šortek narvat nácka minimálně na 3 hodiny a jelikož zbytek dne tráví slepováním Feličity, naháněním plameňáků v zoo nebo otročením pro zlé korporáty a Paralelní listy, ke spokojenosti mu chybí snad už jen dalších 10 korun. Komplexy větší než tchyně Tomáše Břínka si Malcolm lečí impersonací Charona, když převáží nebohé duše účastníků discordu do temného Azkabanu. Kromě zmíněných faktů a toho, že napsat jeho nickname není vůbec jednoduché, o něm nikdo nic neví, legendy však vypráví příběh o několikanásobném zhuštění smogu na Ostravsku někdy v době, kdy měl Malcolm shánět peníze pro pochybné STK jeho Felcedesu. Mezi jeho životní cíle patří porazit v ping-pongu Standu Lukeše, dát si jointa s Luky Krilem a rozpadnout se později než jeho Feldararri. V současnosti je na tom tak dobře, že si může dovolit outsourcovat i tenhle medailovek. Trpí alergií na citrusy.